ЛУЧШЕ БОЙЛЫ/.?

Делимся опытом, способами ловли, хитростями и уловками ...

ЛУЧШЕ БОЙЛЫ/.?

Сообщение сергей.т » 06 май 2013, 21:26

Re: Советы начинающему карпятнику.

магазин Odyssey » 04 апр 2010, 08:44
Плюси та мінуси української бойлової рибалки
Незважаючи на грандіозний успіх бойлової рибалки у всьому світі,у нас на Україні,вона одержала широке поширення лише у спортсменів - карпятників. Більшість риболовів-любителів залишаються вірними традиційним насадкам на карпа: макух, горох,кукурудза.Звичайно на ці насадки карп ловиться, але дуже мало і несистематично.
Всім відомо ,що в карпа немає шлунка, і весь корм ,який він проковтнув, попадає відразу в кишечник .
Як діє той же горох в кишечнику людини?
Моментально розпирає, так само і у карпа. З”ївши пару горошин,він наповняє кишечник,який одразу роздувається,відповідно насичується і перестає кормитись.Якщо вам повезло, і ваш карп знайшов гачок з насадкою, ви з уловом .Якщо ні, ви на тривалий час накормили рибу. Це так само стосується кукурудзи та макуха.Хороші бойли розраховані на постійне збудження апетиту у карпа.
Спеціальні компоненти в бойлах діють на кишечник карпа приблизно,як «пурген» на кишечник людини. Чим більше поїдає карп бойлів, тим більше випорожнюється, і продовжує підбирати їх, поки не впіймається на гачок . Цим можна пояснити великі улови спортсменів.
Багатьох риболовів-любителів дивує спортивний принцип карпової рибалки «піймав-відпустив». Вони просто не розуміють,коли за добу ловити 100-200кг риби, і забирати цю рибу– риба може зовсім зникнути з наших водоймів .
Я не закликаю всіх любителів одночасно стати професіоналами і відпускати пійману рибу,але оволодівши деякими секретами карпової ловлі ,якими поділяться з вами експерти нашого центру,ви суттєво збільшите улови.
Наші водойми, які і так стогнуть під натиском браконьєрів,можуть залишитись зовсім без риби. Пам”ятаємо принцип наших предків : бери рівно стільки від природи- скільки можеш спожити.
Повертаюсь до бойлів.
Існує багато міфів відносно них. Дехто вважає, що це в Англії карпи люблять бойли, а в нас вони їх не знають. Попробую розвінчати цей міф. Фізіологія карпа едентична , чи то в англійському озері «Рейнбоу», чи в озері «Цукерня» чи «Бакай».
Я багато експериментував з ловлею на бойли на озерах, де карп з ними не знайомий, і всюди добивався дуже хороших уловів. Якщо правильно провести прикормочну компанію , перша покльовка на бойл відбувається через 2-12годин,а через добу покльовки наростають з періодичністю 15хв. Чим довше триває риболовна сесія ,тим інтенсивніше стає кльов. Правда треба дотримуватись золотого правила: чим більше клює,тим більше докормлюємо. На початку своєї бойлової рибалки я купував бойли «ShelfLife» в наших магазинах. Бойли «ShelfLife»- це довготривалі бойли в заводських упаковках. Особливого успіху при ловлі на них я не мав. Мої друзі, які ними користувались, хорошими уловами не відзначались.Попробую пояснити чому.
Людина залюбки споживає свіжий хліб,а коли він стає черствим-перестає. Точно так і карп,залюбки споживає свіжий бойл, і відмовляється від несвіжого.
Біда українського бойлового ринку-заводські бойли,в яких закінчився термін придатності. На Заході бойли продаються один сезон, а ті що не продались,реалізовуються за 10% своєї вартості. Ось тут іх і скуповують українські фірми-продавці і реалізовують в магазинах по повній вартості. Цей несвіжий і зіпсований продукт просто не може привести до успіху на рибалці, так як в склад бойлів входять жири і амінокислоти ,які з часом стають гіркими і відлякують рибу. В Україні просто нема де купити свіжі бойли.
В англійських магазинах продаються в 95% випадків лише свіжезаморожені бойли , а бойлами «ShelfLife» в заводських упаковках, англійці, беззаперечні лідери світового карпфішингу, не користуються.В нашому центрі ми ,вперше на Україні, пропонуємо вам свіжевиготовлені бойли з морозильних камер, розроблені нами під місцеві озера. Спробуйте і переконайтесь в їхній ефективності !
Попробую розвінчати ще один міф, який існує в карповій рибалці, відносно «прикормочних» і «насад очних» бойлів.
Уявіть собі картину,на дні озера лежить 100 «прикормочних» бойлів низької якості (Richword, CarpZoom, TandemBaits) а на волосяному монтажі у вас якісний бойл (RodHиtchison, Nutrobaits, CCMoore). Карп пробує один – два бойли з прикормки , а це просто шарики з тіста з каплею гіркого хімічного ароматизатора,випльовує його і відходить з прикомленого місця. Вірогідність ,що він знайде ваш якісний «насадочний» бойл 1 до 100.Якщо у вас, на прикормленому місці, буде лежати 20 якісних свіжих бойлів і, такий же на волосі гачка, беззаперечно, що карп за короткий період збере їх всіх, включаючи той, що на гачку, і буде успішно заведений вами в підсак.Висновок: якщо хочеш ефективно ловити-корми свіжим і якісним і на це ж лови!
Хороший якісний бойл має 3 складові успіху:
Змінює РН води і цим подає карпу харчовий сигнал (багато хто путає це з запахом бойла, але в карпа немає рецепторів нюху,як у людини, а тільки бокова лінія, яка реагує на зміну РН ).
Бойл повинен бути смачним і поживним . Карп на відміну від людини може зразу визначити , корисна йому ця їжа,чи ні.
Треба обов’язково пам’ятати що в різні пори року карп віддає перевагу різним смакам.
В бойлі повинні бути присутні ензими ,які заставляють кишечник карпа випорожнюватись і їсти знову.При дотриманні цих умов Ви будете успішно ловити карпа завжди і всюди!
Змагання по ловлі карпа тривають від 72 до 168 годин. За цей час спортсмени викидають сотні кілограм прикормки. Це досить дороге задоволення .Звичайна карпова рибалка займає набагато менше часу ,хоча, на мою думку, мінімальна тривалість успішної рибалки повинна бути мінімум 24 години. Для такої рибалки використовується набагато менше прикормки і вона може бути значно дешевшою.
Якщо риба на озері чи річці не знайома з бойлами, рекомендую стартовий закорм виконувати зернами ферментованої коноплі, в яку мілко подріблені бойли , бажано одного виду.
Конопля- це унікальний природній продукт,який має в собі натуральні ензими, що стимулюють кишечник карпа.
Разом з зернами коноплі, які карп просто обожнює, він всосе і кусочки подрібненого бойла . Якщо бойл ваш свіжий і якісний, карп моментально «підсяде» на нього. Зерна коноплі повинні бути спеціально ферментовані і підготовлені під смак вашого бойлу. Ефективність вашої рибалки значно підвищиться, якщо ви будете дотримуватись однієї лінії прикормки і насадки.
В нашому центрі «Одіссей» ми залюбки поділимось своїм досвідом і вмінням.

Якщо ви наш однодумець ,
якщо ви так, як іми, не уявляєте свого життя без цього захоплення, приходьте, розпитуйте , консультуйтесь! Завжди будемо раді спілкуванню!
Ще на давніх ассирійських каменях був викарбуваний надпис:
« Час проведений на рибалці в тривалість життя не входить!».
З повагою
Любомир Михальський
переможець і призер
багатьох змагань по карпфішингу
сергей.т
рыбак
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 10 мар 2013, 14:26

Вернуться в Техника и тактика ловли мирной рыбы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1cron